Główna

Informacja

Ostatnio przeglądane

Obniżka! WURTH klej do szyb 310ml Zobacz większe

WURTH klej do szyb 310ml

Nowy produkt

WURTH klej do szyb 310ml

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

21,50 zł brutto

-0,50 zł

22,00 zł brutto

Więcej informacji

Elastyczny 1-składnikowy klej do szyb o doskonałej stabilności

Standardowa modułowość

Do wszystkich popularnych typów pojazdów osobowych, użytkowych, autobusów, samochodów ciężarowych, rolniczych i maszyn budowlanych

Umożliwia podłączenie anteny, posiada właściwości izolacyjne

Zapobiega korozji kontaktowej

Nadaje się do karoserii aluminiowo-magnezowych (np. Audi A8, Jaguar XJ itp.)

Sprawdzone bezpieczeństwo

  • Czas gotowości do użycia potwierdzony podczas testów zderzeniowych i certyfikat TÜV zgodny z normą FMVSS208/212!
  • Spełnia wymagania producentów OEM (producentów pojazdów)
Uwaga

Podczas przygotowywania powierzchni konieczne jest stosowanie aktywnego środka czyszczącego Würth i środka Würth Varioprimer. Przed użyciem produktów należy sprawdzić, czy nie upłynął ich czas przydatności do użycia. Nakładać klej, prowadząc pistolet do klejenia pionowo i rozpoczynając od środka w dolnej części szyby. Nie ustawiać pojazdu na podnośniku. Przestrzegać informacji dotyczących kształtu elementów wygiętych podanych przez producenta pojazdu. Przestrzegać instrukcji dotyczących sposobu dozowania i czasu schnięcia.

Instrukcja użytkowania oraz zalecenia są oparte na naszych testach oraz doświadczeniach, przed każdym zastosowaniem należy przetestować produkt we własnym zakresie. Ze względu na dużą różnorodność zastosowań oraz sposobów przechowywania i warunków pracy nie możemy przyjąć odpowiedzialności za wyniki użycia do konkretnego zastosowania. Nasz dział obsługi klienta bezpłatnie udostępnia informacje techniczne lub porady, jednak te usługi są świadczone z wyłączeniem odpowiedzialności, chyba że informacje w ramach tych usług zostały udzielone na podstawie zawartej umowy lub konsultant działa w określonym celu. Gwarantujemy stałą jakość naszych produktów. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian technicznych i modernizacji naszych produktów.